O mnie / współpraca

Witam Was serdecznie na mojej stronie poświęconej podróżowaniu „na własną rękę”! Mam na imię Ramona i od ponad 5 lat zajmuję się samodzielnym organizowaniem wyjazdów po Europie (głównie do Włoch). Podróżowanie stanowi jedną z najważniejszych części mojego życia. 

Bez podróży,  jak bez tlenu. 😊 Z tego też powodu w 2020 r. podjęłam pracę jako stewardessa, a od ponad 5 lat pracuję na jednym z polskich lotnisk w firmie handlingowej. W 2016 r. ukończyłam turystykę i rekreację spec. obsługa ruchu turystycznego. 

Strona na której teraz jesteście została założona w 2016 r. Osoby śledzące ją na bieżąco wiedzą, że opisywałam swoje podróże od A do Z z podliczeniem wszystkich kosztów. Stworzenie jednego posta zajmowało mi parę dobrych dni przez co byłam bardzo do tyłu z opisywaniem na bieżąco każdego swojego wyjazdu. Teraz na blogu znajdziecie bardziej przejrzyste informacje. Nie zmienił się jednak mój sposób pisania. "Podróże na własną rękę" to nie pamiętnik, a zbiór wielu rzetelnych ciekawostek. 😊

Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.


Zapraszam do kontaktu: j.ramona.93@gmail.com

Współpracowałam oraz nadal współpracuję z:
Ostatnia aktualizacja: Lipiec 2020

Brak komentarzy

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.