O mnie / współpraca

Witam Was serdecznie na mojej stronie poświęconej podróżowaniu "na własną rękę"! Mam na imię Ramona i od ponad 8 lat zajmuję się samodzielnym organizowaniem wyjazdów po Europie (głównie do Włoch). Podróżowanie stanowi jedną z najważniejszych części mojego życia.

Bez podróży jak bez tlenu. 😊 W latach 2020-2021 byłam stewardessą w linii czarterowej, a od ponad 7 lat pracuję na jednym z polskich lotnisk w firmie handlingowej. W 2016 r. ukończyłam turystykę i rekreację spec. obsługa ruchu turystycznego.

Strona, na której teraz jesteście została założona w 2016 r. Osoby śledzące ją na bieżąco wiedzą, że opisywałam swoje podróże od A do Z z podliczeniem wszystkich kosztów. Stworzenie jednego posta zajmowało mi parę dobrych dni przez co byłam bardzo do tyłu z opisywaniem na bieżąco każdego wyjazdu. Teraz na blogu znajdziecie bardziej przejrzyste informacje. Nie zmienił się jednak mój sposób pisania. "Podróże na własną rękę", to nie pamiętnik, a zbiór wielu rzetelnych ciekawostek. 😊


Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.


Zapraszam do kontaktu: j.ramona.93@gmail.com 


Współpracowałam oraz nadal współpracuję z:

Ostatnia aktualizacja: Wrzesień 2022

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

Obsługiwane przez usługę Blogger.