O mnie / Współpraca

Mam imię Ramona, mam 26 lat i od ponad pięciu lat pracuję, jako agent obsługi pasażerskiej na odprawach oraz w biurze bagażu zagubionego (Lost&Found) w firmie handlingowej, w porcie lotniczym. Od roku 2020 również jako stewardessa w liniach lotniczych Enter Air :). W 2016 ukończyłam studia licencjackie na kierunku turystyka i rekreacja spec. obsługa ruchu turystycznego.

Założyłam tę stronę z pasji do podróżowania. Kocham przemieszczać się, poznawać nowe miejsca i ludzi. Moją największą miłością były, są i już chyba zawsze będą Włochy (północne, środkowe i południowe), ale strona na której teraz jesteście zostanie poświęcona różnym krajom Europy, które miałam przyjemność bliżej poznać. 

Podróżuję "na własną rękę" stosunkowo od niedawna, od końca 2014 r., kiedy po raz pierwszy musiałam samodzielnie zaplanować tygodniowy wyjazd do Bratysławy. Staram się jak najlepiej organizować każdy z nich, pod każdym względem, jednak zdarza mi się popełniać błędy, których nie powielam przy planowaniu kolejnych. 

Nie zakładam, że prezentowane przeze mnie opcje: wyszukiwania tanich lotów, przejazdów, noclegów, jak i ogólnie cały proces organizacji podróży będą najlepsze z możliwych. Nie chcę nic nikomu narzucać. Moim zadaniem jest dawanie praktycznych wskazówek, porad, zachęcenie bądź nie do udania się w nowe miejsca oraz przede wszystkim zainspirowanie do podróżowania "na własną rękę". To, jaki zrobisz użytek z tego, o czym tu przeczytasz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie samego :). Ja jedynie obiecuję, że postaram się pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości na temat samodzielnego planowania wyjazdów. 

Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechnianie jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji.


Zapraszam do współpracy!
Kontakt: j.ramona.93@gmail.com


Współpracuję oraz współpracowałam z:



Brak komentarzy

Publikowanie komentarza

Obsługiwane przez usługę Blogger.